Adattárház tervezőt, fejlesztőt keresünk!

“Data Vault”, “Wherescape”, “Snowflake” Mondanak ezek neked valamit?

“Adattárház”, “automatizáció”, “felhő alapú adatplatform” Érdekelnek?

Ha a fenti kérdések közül bármelyikre igen a válaszod és nyitott vagy egy új feladatra, akkor jelentkezz nálunk! (info@metaconsulting.hu)

Feladatok

  • Forrásadatok elemzése, adatminőségi vizsgálata
  • Adatstruktúrák tervezése és fejlesztése
  • Adatbetöltő eljárások fejlesztése és tesztelése, DW automatizáció megoldással
  • Dokumentáció készítése

Elvárások

  • Motiváció a tanulásra és szakmai fejlődésre
  • Precízség és felelősségteljes munkavégzés
  • SQL ismeretek
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • 3+ év adattárház/ BI tapasztalat

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség
  • Céges laptop és telefon
  • Továbbképzési lehetőségek tanfolyamokon és konferenciákon

Szükséges tapasztalatok

  • 3+ év tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű tapasztalat
  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

További előnyös ismeretek

  • Snowflake ismeret
  • DBT, WhereScape vagy egyéb adat automatizációs eszközök ismerete
  • Egyéb adatbáziskezelők (Oracle / SQL Server) ismerete
  • Power BI, Business Object, Cognos, egyéb BI eszköz ismeret
  • verziókezelők és CI/CD ismeretek

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Érdekes projektek
  • Korszerű technológiák
  • Kisméretű szervezet, barátságos légkör
  • Nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia

Állás, munka területe(i)

  • IT programozás, Fejlesztés, Tervezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő vagy kontraktor

Munkavégzés helye

  • Budapest v. home office